Mecz towarzyski

W dniu 08.03.2015 r. na boisku w Grabownie Wielkim, miejscowa Polonia podejmowała ekipę Gromu Szczodrów (klasa A), w ramach meczu kontrolnego. Pogoda dopisała, a obie drużyny toczyły wyrównany bój, z lekką przewagą naszej drużyny. Wynik otworzyli goście za sprawą pewnego wykonania rzutu karnego. Niedługo jednak Grom mógł cieszyć się z prowadzenia, po faulu bramkarza na Darku Kardze, mocnym strzałem z "wapna" do wyrównania doprowadził Patryk Konarzewski. Jeszcze przed przerwą prowadzenie Polonii dał Piotr Pieczarka. i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa była już bardziej wyrównana, ale to miejscowi podwyższyli na prowadzenie 3:1, za sprawą Damiana Kaczorowskiego, który z 5-tego metra wepchnął piłkę do siatki. Grom zdobył natomiast jeszcze bramkę kontaktową, jednak wynik do końca już nie uległ zmianie za tydzień Polonia zagra na wyjeździe ostatni mecz kontrolny z ekipą z Bystre na wyjeździe. Serdecznie zapraszamy